Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Problem z szybami i podświetleniem oraz centralnym POM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Problem z szybami i podświetleniem oraz centralnym POM

    Witam serdecznie Forumowiczów
    Mój problem:
    silnik osiąga właściwą temp. po 15- 20 km ( biorąc pod uwagę obecny okres zimowy, uważam że to i tak spora odległość )
    po rozgrzaniu paradoksalnie silnik zaczyna głośniej pracować ( następuje to nagle, nie stopniowo - .....+)
    następnego dnia sytuacja się powtarza
    może ktoś z Was miał taki przypadek
    proszę o poradę

  • #2
    [O1] Problem z szybami i podświetleniem oraz centralnym POM

    Witam jak w temacie robiłem coś przy lampce wewenętrznej i chyba zrobiłem zwarcie nie działąją szyby ,centralny oraz podświetlenie górne i w drzwiach nie wiem który bezpiecznik odpowiada za te wszystkie gadżety proszę o poradę

    pozdrawiam
    zbyszek
    DM

    Komentarz


    • #3
      bezpiecznik nr 14 czerwony

      Jak pomogłem to się cieszę

      Komentarz


      • #4
        dzięki za szybką odpowiedź ,ale ten bezpiecznik jest cały
        DM

        Komentarz


        • #5
          poczekaj sprawdzę

          EDIT - no bezpiecznik nr 14 w zależności od wersji 10A lub 5A u Ciebie powinien chyba być czerwony czyli 10A. Na pewno sprawdzałeś 14?? A weź na wszelki wypadek podmień z którymś innym. Jakiś tydzień temu miałem to samo więc jestem prawie na 100% pewny, że to ten właśnie bezpiecznik.

          Bo jak nie bezpiecznik to moduł komfortu ale to już będzie gorsza sprawa.

          Komentarz


          • #6
            ok sprawdze ale już jutro brak światła w garażu ale coś mi to tym komfortem pachnie :?
            dzięki pozdrawiam

            [ Dodano: Wto 22 Wrz, 09 10:49 ]
            Dzięki Deco pomogło podmieniłem i zadziało czyli nie zawsze to co widać jest na oko dobre

            Dzieki temat zamykam
            DM

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X